Tüm Haber ve Duyurular

Kamuoyu Duyurusu Ülkemizin Çeşitli Yerlerinde Meydana Gelen Orman Yangınları ile İlgili Kamuoyu Duyurusu

Kurban Bayramı Faaliyeti Hakkında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı. Türk Hava Kurumu tarafından icra edilen Kurban Derisi Toplama Faaliyeti Hakkında Şube Başkanlıklarıyla Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Türk Hava Kurumu Eskişehir Endüstri Fuarında Eskişehir Endüstri Fuarı; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir'in Yaptığı Açılış Konuşması ile Başladı.

24 Mayıs - 04 Temmuz 2021 Tarihinde Açılacak Planör Pilot Lisans Eğitimi 24 Mayıs - 04 Temmuz 2021 Tarihinde Açılacak Planör Pilot Lisans Eğitimi Başvuruları

THK Genel Merkez Kayyum Yönetimi Şubeler ile Diyaloglarını Yoğunlaştırıyor Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti, ağır sorunların çözüme kavuşturulması için sarf edilen yoğun mesaiye ek olarak, Türkiye genelinde yer alan 382 THK şubesinin kurumsal kapasitenin geliştirilmesi çalışmalarının daha yüksek standartlarda olması için şubeler ile yoğun diyaloğa ara vermeden devam ediyor.

Şube Saymanlarına E-Alındı Belgesi Eğitimi Verildi Şube Saymanlarına E-Alındı Belgesi ve Kurum Bünyesinde Kullanılmaya Başlanılan Bilgi Yönetim Sistemi Hakkında Eğitim Verildi.

THK'nin Bankalara ve SGK'ya Olan 1,7 Milyar Liralık Borcu Yapılandırıldı Kurumun Bankalara Olan Toplam 1,5 Milyar TL Borcu ile Vergi ve Sosyal Sigortalar Kurumuna (SSK) 200 Milyon TL'lik Borcun Yapılandırıldı.

Kamuoyu Duyurusu Türk Hava Kurumu Yönetimi İle İlgili Kamuoyu Duyurusu

Kamuoyu Duyurusu Sözcü Gazetesi Yazarı Saygı Öztürk'ün 16.09.2020 Tarihli Köşe Yazısı İle İlgili Kamuoyu Duyurusu

Kamuoyu Duyurusu Türk Hava Kurumu Üniversitesi Pilotaj Bölümü İle İlgili Kamuoyu Duyurusu

Havacılık Eğitimlerimiz Ertelenmiştir. Havacılık Eğitimlerimiz COVID-19 Nedeniyle Ertelenmiştir. Kurs Tarihleri Pandemi Sürecini Göre Tekrar Duyurulacaktır.

THK Kayyum Heyeti, Şube Başkanları ile Video Konferans Toplantısı Yaptı THK Kayyum Heyeti, Şube Başkanlarıyla Yaklaşan Kurban Bayramı Faaliyetini Değerlendirmek İçin Video Konferans Toplantısı Yaptı.

Madelet THK Müzesi'nde MADELET THK MÜZESİNDE 50 Yıl Sonra Yuvasında Ölümsüzleşti

THK ve THK Üniversitesi Uluslararası Ahilik Fuarı ve İş Ahlakı Zirvesinde Türk Hava Kurumunun Ana Sponsorları arasında yer aldığı "Uluslararası Ahilik Fuarı ve İş Ahlakı Zirvesi" Konya Selçuklu Kongre Merkezinde 27 Kasım 2019 Çarşamba günü (bugün) başladı.

THK ve THK Üniversitesi Uluslararası Ahilik Fuarı ve İş Ahlakı Zirvesinde Türk Hava Kurumunun Ana Sponsorları arasında yer aldığı "Uluslararası Ahilik Fuarı ve İş Ahlakı Zirvesi" Konya Selçuklu Kongre Merkezinde 27 Kasım 2019 Çarşamba günü (bugün) başladı.

Model Uçak Rehber Öğretmen Başlangıç Kursu Sona Erdi Türkiye’nin dört bir yanından gelen kursiyerlerin katılımıyla, THK İnönü Havacılık Eğitim Merkezinde 11-16 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen Serbest Model Uçak Rehber Öğretmen Başlangıç Kursu sona erdi.

THK'dan 2019'un Son Ticari İHA-1 Pilotaj Eğitimi THK İnönü Havacılık Eğitim Merkezinde 16-22 Aralık 2019 tarihleri arasında 2019 yılının son Ticari İHA-1 Pilotaj Eğitimi gerçekleştirilecek.

THK'dan TÜBİTAK'a Eğitim Türk Hava Kurumu model uçak öğretmenleri tarafından, TÜBİTAK Bilgem Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojileri Araştırma Merkezi mühendislerine İHA sistemleri, otopilot uçuşu ve radyo kontrollü model uçak eğitimleri verildi.

Yabancı Öğrenciler İnönü'de Ağırlandı Eskişehir Büyüksehir Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen 'Gençlik Değişim Programı' kapsamında Almanya/Frankfurt'tan gelen 15 kisilik öğrenci grubu THK İnönü Havacılık Eğitim Merkezi'nde misafir edildi. Öğrenciler THK hakkında detaylı bilgi edindi.