2. Uluslararası KARAIN-FLY IN Festivali 22-24 Eylül 2017'de sizleri bekliyor

İlk olarak 2016 yılında gerçekleştirilen KARAIN FLY IN daha da büyüyerek 22-24 Eylül’de sizi bekliyor olacak. Detaylı Bilgi için: http://karain.org/ 

2. Uluslararası KARAIN-FLY IN Festivali 22-24 Eylül 2017 tarihlerinde, yerli yabancı bütün genel ve sportif havacılık sevdalılarına kapısını açıyor. Türk Hava Kurumu Ev Sahipliğinde, Kepez Belediyesi ve ELBA Havacılık yardımları ile gerçekleşecek olan etkinlikte bu yıl geçen yıldan farklı olarak protokolden, şaşaadan havacılığa ait olmayan gösterilerden uzak, çok eğlenceli bir zaman vaat ediyor.

Ülkemizde hızla gelişen veya gelişmesinin hayati öneme sahip olduğu genel havacılık alanındaki bütün yenilikler ve tartışmalar, KARAIN FLY IN süresince, tamamen serbest olarak, kafeteryada, pilot salonunda ve gecenin ilerleyen saatlerinde, standart havacı muhabbeti eşliğinde ele alınacak.

Ülkemizin en güzide hava meydanlarından birisi olan Karain, sadece katılımcıların değil ama aynı zamanda bütün ziyaretçilerin de keyifli, tatminkar zaman geçirmesini sağlayacak. Bu etkinlik için Antalya Kepez Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanmakta. Böylece, Kepez Belediyesi’nin desteği ile çok daha etkili bir havacılık ortamı yaratılacak. 

Konserler, gösteriler ve gerçek havacıların arasında harika zaman geçirmek istiyorsanız KARAIN FLY IN sizi bekliyor...

2017 08 30 PHOTO 00000018

 

 

KARAIN FEST

 

Copyright © 2019 THK. All Rights Reserved. Designed by www.thk.org.tr